<a href="home.pl">wersja polska</a> | <a href="home.en">wersja angielska</a> | <a href="home.de">wersja niemiecka</a> | <a href="ofirmie.pl">O firmie</a><br> <a href="oferta.pl">Oferta</a><br> <a href="sklepy.pl">Sklepy</a><br> <a href="kontakt.pl">Kontakt</a><br>

Zakład Przetwórstwa Mięsnego SOBSMAK Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie jest firmą prywatną, założoną w 1992 roku, jako spółka cywilna. W 1998 roku spółka zmieniła swoją formę stając się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.
Dążąc do podniesienia standardu technicznego i technologicznego w roku 1997 wybudowano nowy obiekt produkcyjny, który został wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia zapewniające przestrzeganie bardzo ostrych wymagań sanitarnych i jakościowych zgodnych z normami Unii Europejskiej.

W kwietniu 2004 roku w celu sprostania wymogom sanitarnym i jakościowym zakończono wdrażanie systemu HACCP oraz systemu ISO 9001, które zostały certyfikowane 21 kwietnia 2004 roku, co zaowocowało uzyskaniem pozwoleń eksportowych.

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja produktów i przetworów mięsnych, handel hurtowy i detaliczny artykułami spożywczymi i przemysłowymi oraz handel zagraniczny tymi artykułami. SOBSMAK Sp. z o.o. oferuje około 100 asortymentów, o unikalnej, własnej recepturze. Przedsiębiorstwo za swoją działalność i oferowane wyroby otrzymało szereg nagród i wyróżnień m.in. jest laureatem Gazel Biznesu w latach 2002,2003,2004, 2005, 2006, 2007 i 2010.
 
Maxmeat
Projekt i wykonanie: e-studio